OVER ONS, INFO

Bestuur

Bestuur

Voorzitter:
Marco van Andel
06-13897071
marco@sjuttel.nl

Leden(administratie), penningmeester
Gitta Lanen-Danen
0485-316148
gitta@sjuttel.nl

Secretariaat:
Nick Derks
06-50408669
nick@sjuttel.nl

Algemeen bestuurslid:
Gert-Jan Roelofs
06-50492920
gert-jan@sjuttel.nl
 
Algemeen bestuurslid:
Max van Rhoon
06-12859477
max@sjuttel.nl
 

 

 
Denktank:
Sandra Vloet
 
Toernooicommissie:
Paul Vloet
 
Contactpersoon Dorpencompetitie :
Petra Cranen
pcranen@gmail.com

HAPS 1
 
Pieter Bongers
Paul Vloet
 
Sandra Vloet
Petra Cranen

 


Informatie

Praktische info:
Speeltijd: Donderdagavond van 19:30-22:30
Locatie: Sporthal De Stappert  Haps
Adres: Beerseweg 2 - 5443 BE - Haps

Contributie voor een heel seizoen (september tot en met juni)     € 100,00 euro
Word je pas lid vanaf januari (tot en met juni) is dit € 50,00 euro
Word je lid vanaf april dan betaal je € 100,00 euro voor de maanden april t/m juni en voor het hele volgende seizoen

 
www.spc-destapperthaps.info
Share by: